השכרת רכב בארה”ב

Description

ארצות הברית של אמריקה, המדינה בה 50 מדינות ומחוז פדרלי היא ללא ספק המדינה התיירותיות והאהובה ביותר על ידי הישראלים מכל שאר המדינות. שטחה המשתרע על פני למעלה מ-9 מיליון קמ”ר ונחשבת לשלישי בגודלה, מכילה למעלה מ315 מיליון תושבים.

על מנת לטייל ברחבי ארצות הברית, תצטרכו להצטייד בויזה (אישור כניסה) על ידי השגרירות האמריקאית. ככל הנראה התהליכים הבירוקרטיים מאחוריכם וכל שנותר לכם לעשות הוא לתכנן את המסלול בעל ההספק הגבוהה ביותר לטיול המוצלח ביותר.

כמובן, לא ניתן להספיק את כל האטרקציות שמציעה ארצות הברית בביקור אחד בלבד, אך ללא ספק המטרה בכל טיול היא להספיק ולראות כמה שיותר.

השכרת רכב בארה”ב – חכם, משתלם ונוח…

יש מגוון אטרקציות בארצות הברית שאף משפחה לא מוכנה לוותר עליהן. בין אם בחרתם במסלול המתחיל מניו יורק וכולל ביקור במגדל ה”אמפייר סטייט בילדינג”, בפסל החירות ובמקום בו נפלו התאומים, או שמא בחרתם להתחיל את המסע בעיר הבירה ובביקור בבית הלבן, התחבורה הנוחה ביותר בה תוכלו להבטיח ניידות ולהספיק כמה שיותר היא באמצעות השכרת רכב בארצות הברית.

בשל גלי התיירות הגדולים נבנו בארצות הברית מערכות הכבישים המתקדמות ביותר בעולם שמאפשרות לתיירים להינות מניידות בין הערים והמדינות ולהספיק כמה שיותר בפרק זמן מסוים. באמצעות השכרת רכב בארה”ב תוכלו להינות מאווירה משפחתית, נופים מרהיבים, תרבויות שונות וכמובן, לחסוך בטיסות היקרות ובנסיעות ברכבות, שלעיתים פחות סימפטיות לטיול עם ילדים (במיוחד בשעות החשיכה).

טיול מסביב לארה”ב – מעולם לא היה פשוט יותר…

אנו מזמינים אתכם להינות מהשירות הנוח והמוביל בישראל של אתר האינטרנט שלנו Rent4U, אתר האינטרנט המוביל של השכרות רכב בארצות הברית. אתר האינטרנט המציע את החבילות המשתלמות ביותר ועובד בשיתוף פעולה עם חברת השכרות הרכב המובילה בארצות הברית וברחבי העולם –Rentalcars.

בין השירותים השונים של החברה, תוכלו להשכיר GPS ולהגיע לאיזורים התיירותיים ביותר בטווח הקצר ביותר. שלל תחנות להחזרת הרכב במקומות המרכזיים והנוחים ביותר.

“לא כל יום רואים את אמריקה – תבחרו בדרך הטובה והבטוחה להינות מטיול יוצא מן הכלל…”